UAH
  • USD
  • EUR
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Lapa-Lapa - оптовий магазин шкарпеток

Якби наші ніжки вміли говорити, вони, без сумніву, дякували б за кожну якісну пару шкарпеток. Від характеристик цієї, на перший погляд, незначної частини гардеробу, залежить здоров'я стоп і самопочуття людини в цілому. Адже на ступнях безліч енергетичних точок. Саме тому важливо до вибору кожної пари ставитися з особливою увагою.

Шукаєте, де купити якісні шкарпетки? Інтернет магазин «Lapa-Lapa» - це спеціалізований ресурс, в каталозі якого зібрані преміальні колекції українських і зарубіжних шкарпеткових брендів. Ви обов'язково знайдете в числі наших пропозицій кращу «пару».

Чому ми?


Оптовий інтернет магазин шкарпеток «Lapa-Lapa» безпосередньо співпрацює з виробниками. Ми отримуємо товар за партнерською ціною і пропонуємо шкарпетки оптом на максимально вигідних умовах (з урахуванням якості продукції та рівня сервісу). Це не просто слова. Ми вивчили ринок і впевнено заявляємо, наш оптовий магазин - один з кращих майданчиків з продажу текстильної продукції. Адже ми пропонуємо:

  • найширший асортимент виробів;
  • зручну навігацію по розділах, в яких зібрані моделі за сезонами, групами споживачів (дитячі, жіночі, чоловічі шкарпетки), матеріалом виготовлення;
  • високу якість продукції - ми ретельно відбираємо постачальників і перевіряємо наявність у них сертифікатів на весь товар;
  • відправку замовлень в будь-який регіон країни;
  • доставку партії будь-якого обсягу протягом 2-3 днів, адже вся продукція є на складах;
  • кілька зручних форм оплати, в тому числі післяплатою.

Дізнатися більше про умови продажу можна по телефону. Телефонуйте, коли вам буде зручно.

Чому купувати оптом вигідно?


Пропозиція буде цікаво не тільки роздрібним магазинам білизни та одягу Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст України. Наші покупці - пересічні споживачі, які не хочуть витрачати час на вибір кожного окремого примірника.

Пропонуємо купити шкарпетки оптом в інтернет магазині для усієї сім'ї. Ви отримуєте комплект якісних виробів, з якими кожен ваш крок і ваших близьких буде легким і комфортним. А за рахунок покупки оптом ціна однієї пари шкарпеток істотно знижується.

Досить розмов. Ласкаво просимо до каталогу кращих колекцій шкарпеток. Команда магазину «Lapa-Lapa» бажає вам приємних покупок!

Вгору